سه شنبه هفدهم 4 1399
مدرسین زبان انگلیسی همیشه به دنبال راه بهتری برای درس دادن هستند. همونطور که میدونید تعداد روش های تدریس زبان انگلیسی زیاد هست اما تجربه و تحقیقات مختلف نشون داده که یک روش خاص بر دیگری مزیت نداره. ایجاد وقفه در حین یادگیری مهارت‌ها و مطالب جدید، به شما در درک مطالب کمک می‌کند. امروزه امکانات آموزشی فراوانی وجود دارند و یادگیری از هر زمان دیگری ساده‌تر شده است. حتی اگر با آموزگاران خوبی طرف نیستید یا کلاس و آموزشگاهی در اطراف محل زندگی خود ندارید، می‌توانید از طریق شبکه‌ی جهانی اینترنت در انواع کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین شرکت کنید و حتی از بعضی از این دوره‌ها مدارک معتبری بگیرید. اگر هدفتان از یادگیری زبان فقط یادگیری سریع است هدفتان می تواند جاه طلبی باشد. به اهداف خوب و بدی که در ادامه به آن اشاره می کنیمک توجه کنید.

این روش هم مثل روش قبل مستلزم شناخت نیازها و اهداف و استعدادهای زبان آموزان هست. بهترین روش یادگیری زبان این است که هر زمان چیز جدید یاد می گیرید آن را یادداشت کنید. تا در دسترس شما باشد و مدام یادآوری شود. پس دفتری به خصوص را برای اینکار کنار بگذارید. روش یادگیری سریع پیشنهادی ما خواندن حداقل ۱ ساعت زبان است. سریع ترین روش یادگیری زبان و لغات خواندن آنهاست. برای یادگیری سریع فرصت را از دست ندهید و هر زمان که مناسب دیدید به زبان انگلیسی صحبت کنید. این امکان را به خوبی تکنولوژی آماده کرده است و به شما امکان تمرین کردن را از طریق اینترنت می دهد.

یادگیری شنیداری در آموزشگاه زبان

زیرا دوستان اجتماعی باعث میشوند گرامر انگلیسی شما به شکل چشمگیری پیشرفت کند. سعی کنید زبان انگلیسی را از طریق حل جداول، خواندن آهنگ‌ها و داستان‌های کوتاه یاد بگیرید. از اشتباه کردن نترسید، گاهی اوقات اشتباه کردن بهترین راه یادگیری است!

این چرخه را پیگیری کنید و ببینید که منحنی یادگیری‌‌تان چقدر بهبود می‌یابد. مثلا، برای یادگرفتن رانندگی، اول در حدود ۱ ساعت به یادگیری و تمرکز درباره‌ی چرخ‌ها بپردازید. سپس وقفه‌ای یک تا ۲۴ ساعته به خود بدهید و پس از آن دوباره یادگیری را شروع کنید. اگر حین خواندن ادامه مقاله بهترین روش یادگیری زبان انگیزه خود را ازدست دادید بار دیگر به این مرحله رجوع کنید و به خود یادآوری کنید که چرا می خوهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

یادگیری شنیداری. افرادی که سبک یادگیری شنیداری دارند، با «شنیدن» و «گوش کردن» بهتر می‌آموزند. آنها معمولا جایی را در کلاس انتخاب می‌کنند که بهتر بشنوند، اما نقطه‌ی دید برای‌شان چندان اهمیتی ندارد. یکی از بخش های سریع ترین روش یادگیری زبان این است که کلمات شبیه بهم را که به عنوان اسم و فعل کاربرد دارند بشناسیم. بهترین روش یادگیری زبان این است که کلماتی که چند معنی متفاوت دارند به یادگیری مفاهیم به ما کمک می کنند. همچنین کلماتی که آوای یکسانی با زبان مادری شما دارند به خوبی در حافظه شما حفظ می شوند. یاد بگیرید گروهی از کلمات که ریشه ی یکسان دارند را فرا بگیرید.


اطلاعات بیشتر: https://iranianlc.com

X