يکشنبه بیست و دوم 10 1398

کمر شهری تازه شکل گرفته است که مخصوصا برای توریست ها ساخته شده . این شهر دارای هتل های مجلل ، رستوراه ها ، کافه های متعدد ، سواحل زیبا ، ویرانه های تاریخی ، و البته بازارهای جالب است آب و هوای این شهر معتدل است و تابستانی طولانی دارد .
ترکیه کشوری برای خریدهای ارزان و باکیفیت! با توجه به این که در سال های اخیر کشور ترکیه میزبانی برای گردشگران زیادی در سراسر جهان شده توانسته ارتقای خوبی در صنعت گردشگری خودش فراهم بیاورد. یکی از مهمترین دلایلی که مسافران ترکیه را برای سفر انتخاب می کنند مراکز خریدی است که در این کشور وجود دارد. دو شهر آنتالیا و استانبول جز محبوب ترین مقاصد در ترکیه است که می توانید برای خرید به آن ها سفر کنید. آنتالیا شهر ساحل و تفریحات آبی! اغلب کسانی که آنتالیا را برای سفر خودشان انتخاب می کنند قصد رفتن به سمت ساحل ها و پارک های آبی جذاب این شهر را دارند. دولت ترکیه با درک این موضوع اقدام به ارائه پارک های آبی با امکانات و خدمات فوق العاده ای نموده است تا بتواند در زمینه گردشگران زیادی را به سمت شهر آنتالیا جذب کند، یکی از این اقدامات پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا است که از آن می توان به عنوان یکی از معروف ترین پارک های آبی ترکیه نام برد.
گردشگران بسیاری هر ساله با انتخاب تور آنتالیا، تجربه‌ای متفاوت در گردشگری را انتخاب می‌نمایند. مکان‌های آنتالیا، سهم عمده‌ای در توجه گردشگران به این شهر داشته و جمعیت بسیاری تور نوروز 99 آنتالیا از توریست‌های خارجی این شهر از کشور ترکیه را برای تفریح انتخاب می‌نمایند.
از دیگر مهمترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می توان به شهر باستانی میرا اشاره نمود که این شهر باستانی با داشتن قدمت بسیار طولانی خود توانسته است یکی از تاریخی ترین جاذبه های تاریخی شهر آنتالیا به شمار بیاید.

حوض های آبی سرد – گرم، درمانهای انواع جوشهای مضمن در تمامی نقاط بدن، آموزش روش های آب درمانی به توریستها، خدمات استراحتی و … از امکانات دیگر این نوع هتل ها می باشند.
آنتالیا در غرب کشور ترکیه و شمال دریای مدیترانه واقع شده است
با اخبار سایت ما از جدیدترین رویدادهای مرتبط با سایت و اطلاعیه های گردشگری مطلع شوید.
این برج استوانه‌ای با ١۴ متر طول از قسمت بالایی حاشیه پارک کارالی گلو، مشرف به بندر قدیمی می باشد.
جاذبه‌های آنتالیا، تصاویر بکری را در ذهن گردشگران ثبت خواهند نمود. مکان های تفریحی آنتالیا نسبت به شهر های دیگر ترکیه از تنوع بالاتری برخوردار است.
خانهاخبار داغنرخ دلارقیمت سکهموبایلقیمت روز خودروخرید سیم کارتتصاویر دیدنی
وجود گوردخمه های تور آنتالیا نوروز 99 صخره ای در این مکان از دیگر جالب ترین مناظری در این منطقه می باشد که بسیاری از گردشگران با مشاهده این مناظر نهایت لذت را برده و می توانند بهترین و بی نظیرترین تصاویر را با دوربین های عکاسی خود به ثبت برسانند.
این مسجد که در قدیمی ترین محله استانبول واقع شده، در قدیم مرکز قسطنطنیه بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. برای تأمین روشنایی مسجد بیش از دویست پنجره در اطراف بنا و لوسترهای بزرگ استفاده‌ شده است. جاذبه های گردشگری پاکستان که جهان گردان را به خود جذب می کند! علاوه بر جاذبه های گردشگریِ عنوان شده، شهر استانبول چند محله قدیمی و مهم دارد. این محله ها به علت قدمت و کثرت مراکز خرید و کافه ها، خود به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده اند. اکثر مسافران تور استانبول، از این مناطق دیدن می کنند . اکثر قسمت‌های این محل به شکل خرابه می باشد که معمولا مورد علاقه بازدیدکنندگان واقع می شود.

ادامه نوشته
https://www.golbargtravel.com/t/s/تور-آنتالیا-نوروز-99
X